Чому потрібно купити літієву батарею саме у нас?

На першій сторінці цього сайту ми намагалися пояснити, чому обрали для виробництва наших батареї саме літій-залізо-фосфатні елементи.

У цьому розділі ми постараємося пояснити, чому треба купувати батареї у нас і які наші переваги перед іншими постачальниками.

Останнім часом в світі стали яскраво проявлятися тенденції зростання споживання електроенергії і бажання отримати цю енергію в конкретно визначеному місці.

Не важко помітити, наскільки за останній час збільшилася застосування електричної техніки (електросамокати, гіроскутери, квадрокоптери та інш.), не кажучи вже про використання автономних шуруповертов, дрилів, освітлювальних приладів, підлоговбиральних машин та іншої акумуляторної техніки.

Таке бурхливе зростання застосування мобільної техніки стало можливим завдяки розвитку літієвих технологій зберігання енергії.

Крім того, через розвиток технологій собівартість рішень на літієвих батареях почала помітно знижуватися і сьогодні такі рішення за ціною наближаються до вартості гелевих свинцево-кислотних акумуляторів, але при цьому мають перевагу у вигляді значно більшої кількості циклів заряд / розряд в порівнянні з останніми.

А якщо порівнювати вартість одного розряду, то застосування літієвих батареї вже більш вигідно в порівнянні зі свинцем.

Порівняння вартості одного циклу розряду для різних типів АКБ, грн.

свинцево-кислотна батарея з рідким електролітом

7,88

свинцово/кислотная батарея GEL

11,76

свинцево-кислотна батарея AGM

14,26

літій-залізо-фосфатна батарея

6,63

Разом з тим досвіду експлуатації систем на базі літієвих акумуляторів ще недостатньо і перед споживачем постає питання, як при ще досить високу вартість не помилитися з вибором постачальника літієвий акумулятор.

Ось тут і з'являється наше перша перевага:

Ми локальний виробник з яким легко вирішити будь-які питання, в тому числі якості і гарантійних зобов'язань.

В інструкції з експлуатації вказана адреса, телефон і ел. пошта виробника. Будь-яким зручним каналом комунікації ви можете зв'язатися з нами і отримати вичерпну інформацію з будь-якого, пов'язаному з акумулятором, питання.

Ні для кого не є секретом, що переважна більшість акумуляторів проводиться в Китаї. Найчастіше постачальники таких акумуляторів прагнуть заощадити і можуть маніпулювати технічними характеристиками і властивостями або відверто обманювати споживача.

Приклади деяких хитрощів:

Ємність аккумулятору

У суспільстві побутує думка, що одним із заходів якості для свинцево-кислотних акумуляторів є вага батареї.

Так 12В / 7Аг батарея повинна важити близько 2 кг або 12В / 100Аг батарея повинна важити близько 30 кг. А так як літієві батареї випускаються з різних типів елементів, то вага батареї не є показником якості та визначити справжню ємність батареї залишається можливим тільки через проведення контрольного розряду.

Наша компанія має кілька зарядно-розрядних комплексів і може виконувати контрольний заряд і розряд батареї для визначення її істинної ємності.

Налаштування BMS (блок управління батареєю).

Нам на тест була передана літій-залізо-фосфатна батарея 12В / 100Аг одного з виробників Китаю.

Фахівцями нашої компанії був проведений контрольний розряд цієї батареї, згідно даних технічного паспорта, а саме розряд струмом 50 А протягом 2 г. За цей час батарея дійсно видала 104А ємності, але після першого ж розряду BMS заблокувало батарею і її експлуатація в подальшому не можлива без розтину корпусу (втрата гарантії).

Наше припущення полягає в наступному: Нормальний рівень напруги розряду для літій-залізо-фосфатного батареї становить 2,5 В / елемент або 10В на батарею з номіналом12 В. Для штучного збільшення віддається ємності батареї. можна запрограмувати BMS розряджати батарею до 2 В / елемент, а на деяких і 1,85В, однак це небезпечно для елементів. У цьому випадку батарея видасть більше заявленої ємності, але при цьому буде працювати в режимі глибокого розряду і відповідно набагато раніше вийде з ладу.

Продаж високоенергетичних батарей.

Деякі постачальники обіцяють, що літієві батареї можна розряджати великими струмами і дуже швидко заряджати. Це частково правда. Але мало хто при цьому говорить, що при такому режимі експлуатації, термін служби батареї різко зменшується. Якщо все ж необхідно заряджати батарею дуже швидко, для захисту батареї, потрібне відведення тепла від елементів, тобто ставити примусове охолодження.

Ми зараз говоримо про літій-залізо-фосфатні батареї. У технічній документації на ці батареї вказується, що їх можна заряджати та розряджати струмами до 3С (триразова ємність батареї). Але виробник рекомендує заряджати / розряджати таку батарею струмами 0,5-1С. При цьому гарантується найбільш тривалий термін експлуатації.

Тому ми рекомендуємо при підборі батареї дуже відповідально підходити до параметру ємності батареї і режимам її експлуатації.

Ми плавно підійшли до нашого другого перевазі:

Піклуючись про свою репутацію ми стежимо і забезпечуємо найвищу якість наших батарей

Нема таємниці, що багато намагаючись заощадити привозять літієві елементи за мінімальними цінами, іноді це можуть бути елементи, що були в експлуатації і зняті з інших об'єктів.

Також всім відомо, що в Україні користуються попитом б/в батареї, зняті з автомобілів Тесла. Ми зі свого боку провели тестування таких батарей, за результатами якого, третина ємності у всіх батарей було витрачено, а більше 10% відразу можна відправляти в брак,

Ці батареї мають такий вигляд:При виробництві батареї, ми  проводимо вхідний контроль якості літієвих елементів на спеціальному тестовому обладнанні, аналогів якого немає в Україні.


У процесі складання батареї проводиться постійний контроль якості в найбільш відповідальних вузлах.

Після завершення збирання все без винятку батареї проводять вихідний контроль якості на зарядно / розрядному обладнанні і в технічному паспорті на батарею майстер, який її збирав, ставить свій особистий штамп, і є відповідальним з питань її якості.

І нарешті нашою найголовнішою перевагою є:

Можливість створення батареї з індивідуальними характеристиками в короткий термін.

Часто буває так, що типові батареї не завжди задовольняють вимогам клієнта. Найчастіше це невідповідність габаритів батареї, необхідної ємності, засобів контролю стану батареї або інших компонентів, які можуть бути суміщені з батареєю.

І в такому випадку клієнтові не залишається нічого іншого, як підлаштуватися під готове рішення, на шкоду власному комфорту. Поєднувати відразу кілька рішень на шкоду вартості та інш.

Звичайно ж, можна замовити «батарею своєї мрії» в індивідуальному виконанні у постачальника, але терміни поставки у цьому випадку вас сильно розбудують. За найсприятливішого збігу обставин, це може зайняти від 80 до 150 днів.

Ось в таких випадках ми вирішуємо проблеми з унікальними батареями під вимоги клієнта в найкоротші терміни

.


Звичайно треба розуміти, що індивідуальне рішення може бути трохи дорожче типового, але за нашим досвідом різниця залишається менше в порівнянні з швидкістю виготовлення і зручністю від експлуатації такого рішення.

Чому потрібно купити літієву батарею саме у нас?