Документація

В даному розділі зберігається різна документація та інструкції по експлуатації літієвих батарей

Придбали батарею, але поки ще не знаєте, як правильно з нею поводитися? Бажаєте навчитися отримувати максимальну користь від придбання? Тільки збираєтеся купити і хочете ознайомитися з інструкцією, для більш глибокого розуміння можливості її використання? В такому випадку все, що вам потрібно зробити - ретельно вивчити інструкцію по експлуатації, яку можна завантажити на нашому сайті. Тут за кілька хвилин кожен бажаючий може завантажити в пам'ять свого персонального комп'ютера роз'яснювальну інструкцію для батареї українською або російською мовами.

Для чого потрібна інструкція по експлуатації?

Інструкція по експлуатації - це інформаційний документ, в якому зібрані всі відомості для правильного, безпечного і ефективного використання акумуляторної батареї

Вивчення положень керівництва по експлуатації - це можливість навчитися правильно використовувати батарею, уникнути поломок, збоїв і передчасного виходу батареї з ладу.

Як завантажити керівництво?

Керівництва по експлуатації на нашому сайті представлені українською та російською мовами,, тому, щоб завантажити необхідний документ, потрібно натиснути на відповідне посилання нижче:

Інструкція з експлуатації укр.pdf

Инструкция по эксплуатации рус.pdf

Керівництва по експлуатації  знаходяться у вільному доступі, тому завантажувати їх можна цілковито безкоштовно.